Seminarium o aspektach użytkowych anatomii i fizjologii psów.

Centrum Szkolenia Psów Artemis zaprasza 19 grudnia 2015 roku na jednodniowe seminarium o aspektach użytkowych anatomii i fizjologii psów.

Prowadzącym będzie Agnieszka Bialy - fizjoterapeuta wykonujący swój zawód głównie w pracy z psami sportowymi, dla poprawy ich wydolności, bezpieczeństwa oraz w związku z leczeniem pourazowym. Z jej porad i metod korzystają linie psów sportowych, hodowle specjalizujące się w psach aktywnych oraz psi sportowcy z całej Polski (i nie tylko). Główną pasją i specjalnością Agnieszki, a związaną z tematyką seminarium, jest zoo-kinezyterapia. Poza standardowym spektrum wykształcenia i wiedzy zoofizjoterapeuty Agnieszka posiada również uprawnienia z zakresu masażu i akupresury oraz rozległą wiedzę dotyczącą anatomii i fizjologi zwierząt.

Wiedza ta pozwoli nam na:
- większe wyczucie podczas ustawiania indywidualnych trybów treningowych (rozgrzewka, praca, rozprężenie),
- większą świadomość mechanizmów występowania kontuzji, możliwość ich ograniczania oraz eliminacji,
- pomysły na konkretne zindywidualizowane ćwiczenia,
- koncepcję ćwiczeń dla poprawy motoryki, fizjologii mięśnia oraz jego budowy.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza:
http://goo.gl/forms/5iFNxj3UyF

Koszt seminarium:
- dla uczestnika z psem 150 zł
- dla obserwatora 80 zł

W cenie przerwa kawowa, przekąska i obiad.

W okolicy piękne tereny spacerowe, jest teżmożliwość zarezerwowania noclegu na miejscu, w komfortowych warunkach i przyzwoitych cenach - w tej sprawie proszę o kontakt z organizatorem.

http://miasteczkoportowe.pl/

Dla osób z Wrocławia zapewniony jest dowóz na miejsce, po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem. Dojazd trwa około 20-30 minut.