SKLEP  DZIAŁA  BEZ  OGRANICZEŃ  -  ZAPRASZAMY

springerowo.pl test gryzaków od e-pies.eu

springerowo.pl test gryzaków od e-pies.eu

springerowo.pl test gryzaków od e-pies.eu

link: Test Naturalnych Gryzaków

DLA KAŻDEGO COŚ PYSZNEGO! CZYLI E-PIES.PL

Jest i ona! Długo obiecana recenzja e-pies.pl. Zdecydowanie suszki to jest to co lubię Tay kupować najbardziej. A testować? To już w ogóle bajka  Tym razem, dla TopForDog– 13 różnych, ciekawych i chyba smacznych gryzaków.

dsc01336

dsc01511

 1. Ścięgno Achillesa- zostało skonsumowane jako pierwsze ze wszystkich smrodków. Takie małe, a takie niepozorne zajęło psa aż na 1,5 h! Co jest rewelacyjnym wynikiem. O walorach smakowych się nie wypowiem ale Tay uwielbia wszystko i ścięgnem oczywiście nie pogardziła.
  Poziom aromatu: 3/10
  Poziom twardości: 8/10
  Pies zje, a my nie cierpimy J Polecam dla psów, które uwielbiają długo memlać.
  20160711_171353
 2. Sarnia noga – zdecydowanie najlepszy gryzak! Mój jak i Tayli. Od dawna kupuję sarnie nóżki jednak ta zaskoczyła mnie poziomem zapachu. Naprawdę jestem w szoku, bo dotychczasowe nóżki aż tak intensywnie nie pachniały. Tay miała zajęcie na około 1 h. Z tym, że nie jest zjadana cała noga. Pozostawia zawsze kosteczkę a konsumpcja zaczynana jest od kopytka.
  Poziom aromatu: 7/10
  Poziom twardość: 6/10
  dsc01542
 3. Ucho środkowe, wieprzowe – fajne, niewielkie (więc nie dla zachłannych psów, które nie mają zwyczaju gryźć smakołyków). Nie zajmuje psa na zbyt długo, nie pachnie intensywnie więc na spokojnie można dać psu w domu bez obaw o skargi współlokatorów.
  Poziom aromatu: 3/10
  Poziom twardości: 6/10
  dsc01562
 4. Śledzie bałtyckie – u mnie w domu wszyscy kochają śledzie, wszyscy bez wyjątków! Ich zapach obezwładnia, zwala z nóg i wywołuje wszechobecny rozgarniacz. Dlatego nie polecam podawać w domu. Na szczęście śledzie szybko są utylizowane przez Tay, jednak zapach dużo dłużej ucieka z domu, można by rzec, iż celowo zostaje w nim na dłużej. Fajna przekąska na szybko. W moim rankingu stoi na najwyższym stopniu podium.
  Poziom aromatu: 10/10
  Poziom twardości: 2/10
  dsc01565
 5. Żwacze wołowe – dość twarde, chropowatej struktury, jednak nie każdy pies chętnie je zjada. Przynajmniej u mnie tak było, oczywiście Tay nieśmiała pogardzić i zjadła ze smakiem. Żwacze dość szybko znikają, więc doskonałe na szybką przekąskę. Dość twarde, idealne dla psów dobrze gryzących.
  Poziom aromatu: 7/10
  Poziom twardości: 7/10
  dsc01592
 6. Przełyki wołowe – o dość umiarkowanej twardości, w ręce trudno się gnie ale w „paszczy lwa” znika w miarę szybko. Więc zdecydowanie jest to szybka przekąska między posiłkami. Nie pachnie zbyt intensywnie, dlatego też nie każdemu przypada do gustu. Tay rzecz jasna, nie gardzi.
  Poziom aromatu: 4/10
  Poziom twardości: 5/10
  image1
 1. Jądra wołowe – kwintesencja aromatów, ukochany gryzak Tayli. Dość miękki, zajmujący max. 15 min. Cudowny zapach unoszący się w mieszkaniu- bezcenny! Duża dawka białka, ergonomiczny kształt (który pewnie przed wysuszeniem ergonomiczny nie jest :D).
  Poziom aromatu: 8/10
  Poziom twardości: 4/10
  kurza-lapka-1kg
 2. Kurze łapki – małe, szybko znikające. Lubię je podawać jak np. mam zamknąć psa na szybko w samochodzie i przemieścić się za kierownicę tak aby pies nie ruszył się z miejsca, w którym go pozostawiłam. Zjedzenie zajmuje 3 – 5 min. Czasami daję jako nagroda specjalna po zakończeniu treningu.
  Poziom aromatu: 3/10
  Poziom twardości: 4/10
  tchawica-wolowa-1kg
 3. Tchawica wołowa – w małych ilościach mogę ją podawać, niestety w całości wywołuje niesłychane rewolucje żołądkowe o których się nawet fizjologom nie śniło. W całości zajmuje psu ok. 20 min. W kawałkach dużo mniej. Doskonałe jako szybka przekąska.
  Poziom aromatu: 4/10
  Poziom twardości: 4/10
  wymiona-wolowe-05k
 4. Wymiona wołowe – wygodne, w formie paluszków przysmaki. Dobre na trening jeśli mamy nauczonego psa odgryzać po kawałku. U nas sprawdzają się super! Coś na szybko i zdrowo.
  Poziom aromatu: 4/10
  Poziom twardości: 3/10
  sciegna-wolowe-karkowe-05kg
 5. Ścięgna karkowe – ścięgna są dość twarde i bardzo lubiane. Mają coś w sobie co zajmuje psa na chwilę dłużej niż zawsze. Mam tę wygodę, że moja suka nie pogardzi niczym dlatego jest doskonałym testerem jakości i smaku! Bo jeśli jej coś nie posmakuje (co się nie zdarzyło jeszcze), to komuś innemu już też nie powinno podejść 
  Poziom aromatu: 3/10
  Poziom twardości: 6/10
  jelita-wieprzowe-04kg
 6. Jelita wieprzowe – drobne, cienkie patyczki. Przysmak na szybko, średnio twardy. Zapach też nie wywołuje u nas palpitacji serca także bardzo polecany dla delikatnych, ludzkich nosów.
  Poziom aromatu: 2/10
  Poziom twardości: 4/10
  pluca-wolowe-025kg
 7. Płuca wołowe – chyba najbardziej miękkie przysmaczki ze wszystkich. Można dzielić je w rękach więc często płuc używałam jako nagrody na treningach. Nie pachną zbyt intensywnie, pies je uwielbia, czego chcieć więcej?
  Poziom aromatu: 3/10
  Poziom twardości: 2/10

Pamiętajcie! Recenzja jest moją subiektywną oceną i wszelkie określanie poziomów aromatu czy też twardości może totalnie nie pokrywać się z Waszymi myślami i oczekiwaniami! Tym bardziej jeśli chodzi w kwestii zapachu  to temat dość delikatny i każdy zupełnie inaczej odbiera dany bukiet.

Na stronie Top For Dog ruszyło już głosowanie! Możecie oddać głosy na swoje ulubione/ukochane firmy 

Udostępnij ten wpis

Comments ()

FB
Copyright © 2006-2014 | e-pies.eu | gryzaki.pl | hodowle.com.pl | hodowle.info Sklepy internetowe - www.4pixel.pl