FLOW CUP II - Edycja LIPIEC

Klub agility Flow ma zaszczyt zaprosić na kolejne zawody w drugim już sezonie cyklu zawodów treningowych o Puchar Klubu Flow.

Zawody, tak jak w zeszłym roku, odbędą się na klubowym terenie w Taciszowie koło Gliwic.

Edycja LIPCOWA odbędzie się 05.07 o godz. 10:00, kolejne terminy będą podawane na bieżąco w ciągu całego sezonu za pośrednictwem fanpage’a na facebooku i forum agilityinfo.fora.pl

link do formularza 

https://docs.google.com/forms/d/1FgVMRC38Tu205U5WcD73_pJ5xZALgMf6pYPwFU0DQ0Q/viewform?usp=send_form

ZASADY

Każdy zawodnik startuje w 2 biegach, w wybranej przez siebie klasie wzrostowej oraz klasie zaawansowania:

- minus zero (hopki na wybranej wysokości i tunele) dla szczeniaków i początkujących psów
- zero (agility i jumping wg regulaminu zawodów agility w PL)
- open (agility i jumping wg regulaminu zawodów agility w PL)

Do klasy minus zero można zgłaszać psy, które nie startowały jeszcze z danym przewodnikiem w oficjalnych zawodach.
Do klasy zero można zgłaszać psy, które nie startowały z danym przewodnikiem w oficjalnych zawodach w klasie open.
W trakcie trwania wszystkich zawodów FLOW CUP istnieje możliwość przeniesienia psa do klasy wyższej, nie ma możliwości przeniesienia do klasy niższej, chyba, że poza klasyfikacją (np gdy pies wraca do formy po kontuzji). Przy przenoszeniu psa do klasy wyższej, z zawodnikiem przechodzi tylko połowa zebranych punktów FLOW CUP.
Po biegu każdy zawodnik ma minutę na potrenowanie, powtórzenie biegu, stref, cokolwiek :)

Limit zawodników to 35 teamów.

Koszt udziału w każdych zawodach to 30zł, płatne do 30 czerwca 2015,. Po tym terminie będziemy przyjmować osoby z ewentualnej listy rezerwowej. Dochód przeznaczymy na nagrody dla uczestników oraz organizację zawodów.


Wpłaty prosimy kierować na rachunek:
50 1050 1214 1000 0091 4578 1366
Tytuł: Imię i nazwisko przewodnika, imię psaMiejsca i nagrody są przyznawane uczestnikom w każdych zawodach w KLASYFIKACJI ŁĄCZNEJ. Każdy zawodnik podczas zawodów otrzyma drobny upominek jako "wyprawkę". Jako, że są to zawody o Puchar Klubu Flow, będzie prowadzona nadrzędna klasyfikacja punktów zdobywanych w poszczególnych przebiegach.


PRZYZNAWANIE PUNKTÓW FLOW

Za udział każdy otrzymuje 1 pkt. 
Dodatkowo za otrzymane miejsca w KAŻDYM BIEGU:
- miejsce 1 w każdej klasie - 3p
- miejsce 2 w każdej klasie – 2p
- miejsce 3 w każdej klasie -1p

Team, który zdobędzie najwięcej punktów w danej kategorii (minus zero, zero, open) otrzyma tytuł FLOW CUP MASTER 2015, puchar, nagrodę specjalną i splendor :) (Przy zmianie kategorii w trakcie sezonu zawodnik zachowuje 90% punktów, jakie zdobył w niższej kategorii).

Podczas zawodów rozpalimy ognisko lub grilla, wiec zaopatrzcie się w kiełbaski :)

Celem zawodów jest dobra zabawa i propagowanie agility w naszym regionie, a nie zacięta rywalizacja sportowa, dlatego też nie wszystko odbędzie się profesjonalnie. Obowiązuje zasada "Kto startuje, ten pomaga". Lista pomocników zostanie udostępniona przed zawodami.

Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do dbania o czystość i bezpieczeństwo na terenie, i wokół terenu zawodów oraz zapewnienia swojemu psu komfortowych warunków czekania na swój start, mile widziane są klatki dla psów. Organizator nie odpowiada za szkody wyrządzone przez psy poszczególnych właścicieli. 

Przypominamy również, że każdy startuje na własną odpowiedzialność! Przeszkody, na jakich startują psy są regulaminowe i wykonane profesjonalnie. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualnie powstałe kontuzje.

Na terenie nie ma toalety, natomiast okolica obfituje w bujną roślinność, więc sami wiecie ;)

Przy terenie jest stosunkowo mało miejsca na parkowanie, dlatego też w miarę możliwości prosimy o umawianie się na wspólny dojazd zawodników. Parking nie jest zbyt równy, więc uwaga na podwozie ;)

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w zasadach organizacji zawodów włącznie z odwołaniem ich lub przeniesieniem na inny termin np w przypadku złej pogody.