II Dzień Otwarty w DIMICO

UWAGA!!! Z ostatniej chwili!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na II Dzień Otwarty w DIMICO!!! To ostatnia taka szansa przed wakacjami!

Dla kogo?
Dla wszystkich właścicieli z psami - dużymi i małymi, szczeniętami, młodymi i dorosłymi, z włosem długim i krótki, lokatym, gładkim, szorstkim i bez :) Żadnych ograniczeń!

Kiedy?
W sobotę 27. czerwca 2015 start 10:00. Przewidywane zakończenie 13:00.

Co będziemy robić?
Główną atrakcją jest zapoznanie się z agility*! Ty i Twój pies będziecie mogli spróbować swoich sił na torze agility, skoczyć przez hopkę, pokonać tunel, przejść po kładce, pokonać huśtawkę i palisadę! Pokażemy jak bawić się wspólnie z psem, jak go nagradzać, jak świetnie razem spędzić czas :) Dodatkowo będziecie mieli okazję przetestować nasze nowiutkie stacjonaty! :)))

Co muszę ze sobą zabrać?
Zabierz ze sobą ulubioną zabawkę swojego psa i jakieś dobre miękkie jedzonko, którym będziesz mógł go nagrodzić (pokrojone w plasterki parówki, gotowane podroby, mięso, żółty ser). Na terenie placu będzie dostępna woda do picia dla psów.
Pies powinien być w obroży i na smyczy.
A Ty załóż wygodne buty do biegania ;)

Ok, ale ile to wszystko będzie kosztować?
Koszt wejścia to TYLKO 20 zł! W tej cenie będziecie mogli skorzystać z wszystkich atrakcji, jakie dla Was przygotujemy! Cały przychód zostanie przekazany na renowację i zakup nowych przeszkód agility!

To jeszcze nie koniec!
Dla wszystkich tych, którym agility spodoba się na tyle, by chcieć jeszcze więcej mamy świetną informację! Po zakończeniu dni otwartych, o godz. 13:00 tego samego dnia, ma miejsce spotkanie organizacyjne rozpoczynającego się Kursu Agility 1° dla wszystkich chętnych :) Więcej szczegółów dotyczących Kursu znajdziecie tutaj:https://www.facebook.com/events/1437746733197536/


Wpadnij do nas z swoim psem w sobotę o 10:00! Nie pozwól, by ominęła Was taka okazja!


*Zajęcia będą dostosowane do każdej pary pies i jego właściciel, z szczególną uwagą na szczenięta :)

**Jako organizatorzy w trosce o bezpieczeństwo Was i Waszych psów, zastrzegamy sobie prawo do odwołania imprezy w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych (ulewa).