II Pokazy Psów Rasowych w Piaskach

Zapraszamy na II Pokazy Psów Rasowych w Piaskach które odbędą się przy okazji Festiwalu Flaków 28.06.2015 Piaski znajdują się mniej więcej w połowie drogi między Warszawą a Lwowem. A flaki to takie lokalne danie z którego są Piaski właśnie słynne. Impreza będzie w stylu piknikowym. W pokazach mogą uczestniczyć jedynie psy zarejestrowane w FCI - czyli w Związku Kynologicznym w Polsce. Udział jest bezpłatny. Współorganizatorem jest jak w roku ubiegłym Związek Kynologiczny oddział Lublin. W tym roku do grona współorganizatorów dołączył Związek Kynologiczny Oddział Rzeszów. Oczywiście każdy prokynologiczny pomysł mile widziany - zapraszamy do pomocy.

Planowane konkurencje Pokazów
- Pokaz Psów Rasowych zarejestrowanych w FCI (czyli z ZKwP - tu uczestniczyć mogą jedynie psy rejestrowane w Związku Kynologicznym w Polsce)
- pokazy obedience - Rzeszowskie Obiboki (tu uczestniczą jedynie psy z grupy Rzeszowskie Obiboki) 
-pokazy agility - dziewczyny z Lublina i ich psy 

Podczas Pokazów będzie stoisko Fundacji Lubelska Straż Ochrony Zwierząt - gdzie się będzie mozna dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy na temat ochrony i pomocy zwierzakom - Fundacja na pozwolenie na zbiórki publiczne http://www.lsoz.org/ 

oraz pokazy w których mogą uczestniczyć wszystkie psy
- Najbardziej Podobna Para (czyli kto do kogo się upodabnia)
- Dziecko i Pies (czyli pokazy tego, że dziecko również potrafi ogarnąć psa i zapanować nad nim i potrafią ładnie wspólnie iść)
- Konkurs na Najlepiej Ubraną Parę Pokazów (tu zarówno pies jak i jego przewodnik muszą się wykazać inwencją w strojach)
- Konkurs wiedzy o psach