OBÓZ Z PSEM NA MAZURACH - POSŁUSZEŃSTWO Z ELEMENTAMI PSICH SPORTÓW

Czy myśląc o wakacjach, widzisz psy? Czy zamiast oglądania ulubionego serialu szykujesz smaczki na szkolenie? Czy wolisz trening w rozproszeniach zamiast siedzenia na kanapie?
Wychodzisz na spacer z uśmiechem a wracasz jeszcze bardziej radosny?
Oglądasz w internecie filmiki ze zmianami stron w agility zamiast Dynastii?
Lubisz spędzać czas ze swoim psem i innymi fanami psich przygód?
Chciałbyś znaleźć odpowiednią rozrywkę dla siebie i swojego psa? A może chciałbyś spróbować czegoś nowego?

Jeśli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Olsztyńska Szkoła dla Psów DogPoint oraz tczewska szkoła Pies w Formie zapraszają na Letni Obóz z Psem na Mazurach, który odbędzie się od 17 do 21 sierpnia w Rynie na Mazurach.
Zakwaterowanie (pokoje 2-3 osobowe z kuchnią i łazienką, z możliwością dostawki) zajęcia odbywać się będą na terenie Ośrodka Wypoczynkowo - Żeglarskiego Sośnica. http://www.sosnica-ryn.pl/index.php?id=176
Przygotowałyśmy dla Was zajęcia z posłuszeństwa oraz rally-o, frisbee, agility, top speed dog, flyball, sztuczek, będzie również praca węchowa, dużo rozproszeń i wieczorne pogadanki teoretyczne, czyli prawdziwy obóz przetrwania tylko dla prawdziwych pasjonatów!
Każdy z elementów będziemy ćwiczyć na każdym poziomie zaawansowania, uprzednio dzieląc się na grupy. Niemniej, będą to bardzo intensywne dni pełne nowych wyzwań, ciekawych rozproszeń i ciężkiej pracy!:) Zapraszamy rodzinnie, parami, grupami! 

Koszt:
przewodnik z psem 750,00 zł
osoba towarzysząca 300,00 zł
dla absolwentów Szkół Dogpoint oraz Pies w Formie 10% zniżki!

Liczba miejsc jest ograniczona! 
Decyduje kolejność zgłoszeń!
zapisy: magda@dogpoint.pl

Masz pytania?
Dogpoint – Magda 502578705
Pies w formie – Ala 606637048